Barela doneo Interu preokret i prvo mesto na tabeli!

09.11.2019

19:00

Fudbaleri Intera upisali su novi trijumf u 12. kolu italijanskog šampionata, pošto su slavili protiv Helas Verone na svom stadionu rezultatom 2:1.

Barsela doneo slavlje Interu

Poveli su gosti u 19. minutu, Handanovič je napravio penal, koji je u gol pretvorio Valerio Vere.

Usledila je jaka inicijativa domaćina, pretili su Lukaku i Brozović, ali je Silvestri ostao nesavladan.

Raspoložen je bio golman Verone, sačuvao je u 37. minutu pokušaj De Fraja, potom je sprečio i Lukakua da postigne gol iz izgledne pozicije.

U nastavku, Inter ipak dolazi do izjednačenja, igrao se 65. minut kada je Vesino poravnao rezultat na asistenciju Lazara.

A onda, 83. minut, Nikolo Barela je raspalio po lopti sa ivice kaznenog prostora i prosto pocepao mrežu iza nemoćnog Silvestrija za potpuni preokret na "Meaci".

"Neroazuri" su upisali i 10. pobedu ove sezone i preskočili Juventus i popeli sa na čelo tabele, imaju dva boda više, ali i utakmicu više od ekipe Maurisija Sarija.