Prekinut niz Čukaričkog, Rad konačno pobedio

09.11.2019

17:00

Drugoplasirani tim na tabeli Linglong Superlige Srbije Čukariči poražen je posle pet kola bez izgubljene utakmice.

RepublikaFoto: starsport
Još jedna pobeda u Kruševcu

Napredak je pokazao da u Kruševcu niko neće lako doći do bodova, pa su tako pobedili „brđane“ sa 3:1. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a onda je Vukadinović prvo sa penala, a potom i iz igre doveo Kruševljane u vođstvo.

Bjeloš je postigao treći gol za domaćina, a u finišu je Luka Stojanović samo ublažio poraz gostiju.

Rad je posle duge serije bez pobede konačno pobegao sa dna tabele pobedom 2:0 nad Spartakom iz Subotice. Trifunović je već u prvom minutu na Banjici uspeo da dovede Rad u vođstvo, a iskusni Filip Kasalica je pogotkom potvrdio pobedu svog tima.

U Surdulici je gostovala Mladost iz Lučana i gol štopera Šatare bio je jedini na meču, te je tako Mladost došla do sva tri boda u Beogradu.