0

Fudbaleri Sasuola pobedili su Bolonju rezultatom 3:1 u 12. kolu Serije A.

Tanjug/AP
Siniša Mihajlović

Gosti iz Bolonje nastavili su sa lošim rezultatima i pretrpeli treći poraz u nizu i ostali na tek jednoj pobedi u prethodnih devet mečeva domaćeg prvenstva.

Sasuolo je poveo u 34. minutu preko Kaputa, koji je iskoristio asistenciju Đuričića.

Naredna velika prilika desila se u 69. minutu, kada je Boga povećao prednost domaćina, ali je tim Siniše Mihajlovića uspeo da smanji zaostatak samo minut kasnije nakon što je Orsolini iskoristio odbijenu loptu.

Ipak, radost Bolonje nije dugo trajala, pošto je na, ispostavilo se, konačnih 3:1 postavio Kaputo drugim pogotkom.

Bolonja je u 78. minutu uspela da postigne gol, ali je sudija Pićinini rešio da konsultuje VAR sobu, koja je ustanovila da strelac gola za goste bio u ofsajdu.

Mihajlovićeva ekipa dočekuje Parmu u narednom kolu u idealnom meču da izađe iz krize, dok će Sasuolo ugostiti Lacio.

FRANCUZI BRUJE O SRBINU: Nemanja Radonjić ostavio fudbalski svet u neverici!