02.11.2019

14:34

Fudbaleri Bornmuta savladali su Mančester Junajted u prvom meču 11. kola Premijer lige na svom Vitaliti stadionu.

Duel Rika i Džejmsa

Trešnjice su slavile sa 1:0 i tako nanele već četvrti poraz ekipi Ole Gunara Solskjera, koja sledeću utakmicu igra protiv Partizana na Old Trafordu.

Odlučujući pogodak za trijumf domaće ekipe postigao je Džošua King. On je u u poslednjem minutu poluvremena iskoristio mlaku reakciju odbrane "Crvenih đavola" i nakon driblinga iz okreta savladao De Heu.

Junajted je tako prekinuo seriju od tri pobede zaredom na gostujućem terenu. Bornmut je na drugoj strani postigao prvi gol posle tri meča, dovoljno za četvrtu pobedu u sezoni. Sa svega 13 bodova na 11 mečeva u ligi, Junajted ima najlošriji start sezone još od sezone 1986-1987.