(VIDEO) Sedmica strašne Atalante, remi Napolija, Mihina Bolonja slavila na domaćem terenu!

27.10.2019

17:06

Napoli je odigrao samo 1:1 na gostovanju SPAL-u, Atalanta je pregazila Udineze sa 7:1, dok je Bolonja sa 2:1 savladala Sampdoriju u 9. kolu Serije A

Fudbaleri Atalante

Napolitanci su poveli pogotkom Milika posle devet minuta igre. Ipak, već u 16. je bilo 1:1.

Ruiz i Milik su u nastavku meča bili u solidnim šansama, ali nisu uspeli da donesu trijumf svom timu.

Srpski internacionalac Nenad Tomović odigrao je ceo meč za SPAL.

Atalanta je deklasirala pred svojim navijačima Udineze sa 7:1. Gosti su inače poveli, a onda doživeli potop.

Iličić sa dva gola i Murijel su do kraja poluvremena preokrenuli rezultat na 3:1. U nastavku je domaćin nastavio da puni mrežu nejakih gostiju. Murijel je u statistiku dodao još dva pogotka, a pusali su se još Pašalić i Traore.

Fudbaleri Bolonje pobedili su Sampdoriju 2:1, u devetom kolu Serije A. Bolonja je ostvarila treći trijumf, prvi od 15. septembra i meča sa Brešom (4:3), dok je Sampa pretrpela sedmi poraz i nalazi se na poslednjem mestu sa svega četiri boda.

Na početku utakmice navijači iz Đenove na početku meča dali su podršku Siniši Mihajloviću u borbi protiv leukemije. Bolonja je do pobede došla golovima Palasija u 48. i Banija u 78. minutu, dok je jedini pogodak za goste postigao Gabijadini u 64.