Dva penala opet srušila Inđiju!

27.10.2019

14:19

Fudbaleri Čukaričkog savladali su Inđiju na gostovanju i tako su otvorili nedeljni program u Superligi Srbije.

RepublikaFoto: FK Čukarički
U sjajnoj je formi Čuka!

Nije tako delovalo posle prvog poluvremena, ali na kraju su viđena četiri gola i Čukarički je pobedio sa 3:1. Docić je dva puta bio precizan sa bele tačke, prvi put u 53. i drugi put u 95. minutu utakmice.

Bogosavac je bio strelac za „brđane“, a za domaćina je u 89. minutu jedini gol postigao Dimitrov.

Čukarički se sa ovom pobedom popeo na drugo mesto na tabeli, pošto sada ima 29 bodova, četiri manje od prvoplasirane Crvene zvezde. Inđija je sa druge strane u seriji od pet poraza i sada je na 14. mestu Superlige.