(VIDEO) Dva puta sa penala, dva puta gol otpisanog za petardu Zvezde u Surdulici

26.10.2019

15:22

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su Radnik na gostovanju u Surdulici sa 5:0 i tako se održali na prvom mestu na tabeli Superlige Srbije.

Nezaustavljiv!

Već u šestom minutu Milan Pavkov je iskoristio nesigurnost odbrane Surduličana, utrčao između golmana i defanzivca i uspeo je da iznudi penal. On je namestio loptu na kreč i pogodio za 1:0.

Samo šest minuta kasnije  Pavkov je na sjajan način uposlio Aleksu Vukanovića, koji je pretrčao odbranu Surdiličana i postigao gol za 2:0.

Do poluvremena El Fardu Ben dao je gol za 3:0, a posle odmora napravljen je još jedan penal. Reprezentativac Komorskih ostrva, koji je već bio otpisan jer se računalo na njegovu prodaju je  šutirao i pogodio za 4:0.

Na kraju je Mateo Garsija na još jednu asistenciju Pavkova uspeo da postavi konačnih 5:0.