Dva gola sa penala, odbojkaš De Liht i VAR koji je oteo tri boda Juventusu!

26.10.2019

15:10

Fudbaleri Lečea uspeli su da osvoje bod na svom terenu protiv Juventusa pošto su remizirali sa šampionom Italije 1:1.

Ispustili su bod

U meču koji je potrajao skoro 100 minuta, Juventus je od samog starta krenuo silovito. U 15. minutu su poveli. Aleks Sandro je centrirao, a Gonzalo Iguain je loptu poslao pod prečku, a onda je VAR posle dugog gledanja poništio ovaj gol.

U drugom poluvremenu videli smo dva penala. Prvi je realizovao Paulo Dibala, posle starta Petrićionea. Taman je poveo Juventus, a onda je Matijas De Liht bez ikakve potrebe igrao rukom u svojih 16 metara i poklonio jedanaesterac domaćinu.

Marko Mankosu je bio siguran sa bele tačke i doneo je važan bod svom timu.

Juventus je ostao na prvom mestu na tabeli, ali ima samo dva boda više od Intera. To znači da bi Inter pobedom nad Parmom dospeo na vrh tabele.