Brutalan poraz omladinaca Zvezde u Londonu: Totenhem dao devet komada Đorđevićem klincima!

22.10.2019

16:04 >> 16:11

Brodolom mladih fudbalera Crvene zvezde u Londonu! Totenhem je u okviru 3. kola Lige šampiona mladih deklasirao izabranike Slavoljuba Đorđevića 9:2 (3:1), što je najubedljivji poraz za Zvezdu od kada učestvuje u ovom takmičenju.

RepublikaFoto: FK Crvena zvezda
Detalj sa utakmice omladinaca Totenhema i Crvene zvezde u Londonu

Od sedam golova u mreži golmana Katića čak četiri su delo najtalentovanijeg fudbalera Spursa, irskog mladog reprezentativca Troja Perota, koji je ujedno i najbolji strelac UEFA Lige šampiona mladih sa pet pogodaka.

Po jednom su se upisali Benet, već u 3. minutu nakon čega su "kola krenula nizbrdo", kao i Robson, Etete, Vajta i Mogome u drugom poluvremenu.

Što se tiče Crvene zvezde, po gol su dali Burmaz i Pantović, dok smo videli i veliki broj propuštenih šansi, a i to je definitivno uticalo na igru srpskog kluba koji su u poslednjih 15 minuta utakmice primili nestvarnih pet golova.

Zanimljivo je da je za Spurse igrao i sin trenera Maurisija Poketina.