Iz tri meča samo bod za Srbe u Seriji A

20.10.2019

14:56

Posle dramatičnog meča u kome je Inter uspeo da savlada Sasuolo 4:3 i tako ostane u vrhu tabele, odigrana su još tri susreta Serije A.

Kapiten je jedini stigao do bodova

Kaljari je na svom terenu bio bolji od SPAL-a za koji je 90 minuta odigrao Nenad Tomović. Rađa Naingolan je postigao prvi gol na meču, a pobedu domaćina je u drugom delu igre overio Farago.

Udineze je takođe na svom terenu došao do tri boda, a protiv Torina su triumfovali sa 1:0. Saša Lukić je bio starter u timu „Bikova“, ali to nije pomoglo Macarijevom timu da ostvari pozitivan rezultat.

Stefano Okaka Čuka je u samom finišu prvog poluvremena uspeo da pogodi mrežu protivnika  i uzme tri boda za svoj tim.

Sampdorija i Roma su odigrale meč bez golova, a Rimljani su završili meč sa igračem manje zbog isključenja Džastina Klajverta u finišu meča.

Kapiten reprezentacije Srbije Aleksandar Kolarov proveo je na terenu 90 minuta.