Kejn i ekipa demolirali Bugare, Ukrajina udahnula život Srbiji i osigurala EP, tzv. Kosovo bolje od Crne Gore!

14.10.2019

20:46

Fudbaleri Engleske su demolirali selekciju Bugarske pošto su slavili u Sofiji sa ubedljivih 6:0, dok je selekcija Kosova slavila protiv Crne Gore 2:0 u okviru kvalifikacija za EURO 2020. Ukrajinci su uspeli da se plasiraju na EURO 2020. godine pošto su bili bolji od Portugala i učinili uslugu Srbiji.

Fudbaleri Engleske

Već posle prvog poluvremena je bilo jasno da će Englezi odneti čitav plen i da će se plasirati na EURO.

Golove su postigli Markus Rašford u 7. minutu, Ros Barkli u 20. i 32. minutu, odnosno Rahim Sterling u 4. minutu nadoknade prvog poluvremena.

Velikih 5:0 postavlja Rahim Sterling u 69. minutu, a konačnih 0:6 postavlja Hari Kejn.

Na stadionu "Fadilj Vokri" u Prištini reprezentacija tzv. države Kosovo je slavila protiv Crne Gore rezultatom 2:0, a strelci su bili Rahmani i Murići. Golove možete pogledati OVDE.

Ukrajinci su svladali Portugal na svom terenu rezultatom 2:1 i tako su dali nadu našoj reprezentaciji da može na EURO preko ovih kvalifikacija.

Jaremčuk je u 6. minutu doneo prednost domaćima nakon kornera, da bi Jarmolenko povisio na 2:0 u 27. minutu.

Ipak, Stepanenko dobija drugi žuti karton u 72. minutu kada je igrao rukom u kaznenom prostoru, Kristijano Ronaldo je izveo najstrožu kaznu i smanjio na 2:1. Bio je to njegov 700. gol.

Ipak, gosti nisu uspeli da se oporave, domaći su stigli do pobede.