(VIDEO) Nameštaljka? Dva smešna gola tzv. Kosova protiv Crne Gore!

14.10.2019

19:29

Fudbaleri FS Kosova sastaju se sa selekcijom Crne Gore, u meču grupe A kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Gosti su u prvom poluvremnu uspeli da prime dva diskutabilna gola, oba posle nesmotrenosti golmana.

Amir Rahmani - strelac prvog gola

Domaći su odlično počeli utakmicu i od 10. minuta poveli sa 1:0.

Korner je izveo Bersant Celina, a nepravovremeno istrčavanje golmana Petkovića kaznio je Amir Rahmani.

Međutim u 35. minutu je već pisalo 2:0 na semaforu. Murići je odlično primio loptu u šesnaestercu i pucao snažno ka golu. Lopta je išla nisko po sredini gola, ali je golman to obranio, međutim odbitak je sačekao i zakucao u gol.

Ukoliko takozvano Kosovo pobedi na ovom meču, a zatim iznenadi i Češku u Pragu, plasiraće se na kontinentalni šampionat.