Evo šta kaže Stojković o penalu!

06.10.2019

20:23

Golman Partizana Vladimir Stojković bio je izuzetno neraspoložen posle poraza od Voždovca 2:1 u Humskoj u 11. kolu Superlige.

Vladimir Stojković

"Zmajevi" su slavili sa 2:1 pogotkom Marka Devića u 96. minutu meča, posle katastrofalne greške Zlatana Šehovića. Međutim, crno-beli su besni zbog situacije iz 26. minuta.

Aleksandar Stanisavljević je iskoristio očajnu povratnu loptu Slobodana Uroševića, krenuo na nju istovremeno kada i Stojković, pao, a sudija Momčilo Marković je pokazao na belu tačku. Voždovac je tada poveo 1:0.

Strahinja Pavlović je izjednačio na 1:1 u 91. minutu, da bi pet minuta kasnije usledio pravi šok i pogodak Devića.

- Nemam zaista više šta da kažem, mislim da nije ni potrebno više ništa da pričam. Naišli smo na jednu ekipu koja je po mom mišljenju jedna od najboljih u ligi, tako da eto to je to - rekao je kratko Stojković.

Na konkretno pitanje o tom jedanaestercu, samo je odmahnuo rukom.

- Ne mogu ništa da pričam više, prijatno - kazao je Stojković.