Nastavlja se potop Monaka, Nant zapretio PSŽ-u!

05.10.2019

19:49

Monako nikako da se vrati u prepoznatljivu formu, pošto je Monpelje na svom terenu savladao tim iz kneževine sa 3:1.

RepublikaFoto: instagram.com/fcnantes
Odlično igra Nant na startu sezone

Mule je postigao prvi gol na ovom meču u 31. minutu, a onda je Mendes u 39. minutu povećao prednost svog tima. Delor je postigao treći gol za Monpelje, a pogodak Ben Vedera je samo ublažio poraz Monaka.

Nant se mučio u meču sa nezgodnom Nicom, ali su u finišu meča uspeli da slome otpor protivnika i savršenu dugu loptu Bambe u gol je sproveo Simon. Sada je Nant drugi na tabeli sa samo dva boda manje od PSŽ-a!

Bordo je slavio u Tuluzu 3:1 golovima De Previla, Pabla i Hvanga, dok je za domaćina pogodio Koloris. Frazije i Kasteljeto su sa po jednim golom doneli pobedu od 2:0 Brestu nad Mecom, dok je pogodak Mavdidija bio dovoljan za trijumf Dižona kod kuće u duelu sa Strazburom.