(VIDEO) Samo u Rumuniji: Sudija svirao prekršaj usred šuta za gol!

05.10.2019

21:11

U Rumuniji su Steaua i Dinamo iz Bukurešta u derbiju odigrali 1:1, ali će se o ovoj utakmici dugo pričati.

RepublikaFoto: youtube.com/printscreen
Dinamo Bukurešt se izvukao na ovom meču!

Gostujući Dinamo poveo je u 9. minutu pogotkom Čobotarijua, ali je domači FCSB, kako se sada zove Steaua, izjednačio golom Komana u 28. minutu.

Sporni momenat na ovom meču desio se u 69. minutu, kada je nekoliko igrača ležao na zemlji, posle međusobnih duela.

Fudbaler Steaue je uputio šut ka golu protivnika i pogodio mrežu Dinama, ali je ne gledajući u njega sudija prekinuo igru i tako je Steaua ostala bez pogotka.

Zamislite da se ovo desi kod nas na derbiju...