Sjajni Grujić predvodio Hertu do druge uzastopne pobede

04.10.2019

20:26

Na Olimpijskom stadionu u Berlinu reprezentativac Srbije Marko Grujić je odigrao sjajan meč i predvodio je Hertu do pobede nad Fortunom Dizeldorf 3:1.

Ostanak u Herti je svakim danom sve bolji potez za Grujića

Grujić je proveo svih 90 minuta na terenu, nije se upisao u strelce, dobo je žuti karton, ali statistika ne govori sve o njegovoj igri. Bio je centralna figura Berlinaca, sjajno je delio lopte i dobijao duele na sredini terena.

Nije meč dobro počeo za domaćina,pošto su u 32. minutu skrivili penal. Henings je postigao pogodak, ali samo pet minuta kasnije Vedad Ibišević je na asistenviju Volfa izjednačio.

Minut pre kraja prvog poluvremena videli smo preokret pošto je Dilorsun postigao pogodak za 2:1. Konačnih 3:1 postavio je Darida u 62. minutu.

Herta je sada 10. na tabeli sa 10 bodova, dok je Fortuna četiri mesta ispod sa samo 4 boda.