Dva penala, crveni, dva preokreta, pet golova i pobeda Parme dva minuta pre kraja!

30.09.2019

20:50

Kakav meč je viđen u Italiji! Ono čemu smo bili svedoci na meču Parme i Torina. Poslednji meč ovog kola Serije A ponudio je pravi spektakl.

Slomljena srca igrača Torina

Na kraju je bilo 3:2 i bodovi su ostali domaćinima. Sve je dobro počelo po domaći tim pošto je Kuluševski doneo prednost na asistenciju Žervinja. Nije to dugo trajalo jer je već u 12. minutu bilo 1:1.

Ansaldi je pogodio na dodavanje Verdija, ali je onda Bremer za sedam minuta dobio dva žuta kartona i “bikovi” su ostali sa igračem manje do kraja meča.

Nije tu bio kraj mukama jer je usledio penal za Parmu, ali ga je Žervinjo promašio! Andrea Beloti je sa druge strane bio precizan s abele tačke i doneo je prvi preokret na meču.

Taman kada se mislilo da će Torino na odmor sa prednošću Kornelijus je izjednačio na 2:2 u trećem minutu nadoknade vremena.

To naravno nije bilo sve jer je Inglese dva minuta pre kraja meča postavio konačnih 3:2 za “mlekadžije”!