Kostić i drugovi u zadnjim minutima otkinuli bod Dortmundu i odbranili domaći teren!

22.09.2019

19:11

Duel Ajntrahta i Borusije Dortmund u petom kolu Bundeslige završen je bez pobednika. Meč u Frankfurtu okončan je rezultatom 2:2.

Filip Kostić

Tomas Dilejni je obradovao domaće navijače, pošto je u 88. minutu postigao autogol za 2:2.

Iako su gosti iz Dortmunda više vremena imali loptu u nogama, nije izostajalo uzbuđenja ni u njihovom kaznenom prostoru. Obe ekipe su uputile veliki broj šuteva ka golu rivala, a na kraju će Borusija imati za čime da žali.

Gosti su poveli već u 11. minutu golom Aksela Vitsela, posle dodavanja Torgana Azara.

Ipak, Ajntraht nije posustajao iako je bio u podređenoj poziciji. Izjednačujući pogodak za domaće postigao je Andre Silva u 43.minut, a dvadesetak minuta kasnije prednost Borusiji vraća Sančo.

Činilo se da će tim rezultatom i biti završena utakmica. Ipak, pred sam kraj, Tomas Dilejni je poslao loptu u svoju mrežu.

U timu iz Frankfurta celu utakmicu odigrao je Filip Kostić, dok je Dejan Joveljić proveo meč na klupi.