(VIDEO) Podela bodova u holandskom "Klasikeru": Tadić asistent, talentovani klinac ponovo srećan po PSV!

22.09.2019

17:20

Holandski derbi na "Filips stadionu" u Ajndhovenu, između PSV-a i Ajaksa završio se remijem (1:1).

Dušan Tadić i saigrači

"Kopljanike" je na terenu predvodio kapiten Dušan Tadić koji se još jednom pokazao kao sjajan lider ekipe.

On je u 63. minutu meča asistirao Kvinsiju Promesu za pogodak, koji je doneo prednost gostujućoj ekipi.

Iako je Tadićeva ekipa bila dominantnija, tim iz Ajndhovena uspeo je da uzme bod pred domaćim navijačima, pogotkom Malena u 78. minutu.

Partizanov rival u Ligi Evrope, AZ Alkmar savladao je u gostima Den Hag (0:1).