Još jedna blamaža Junajteda, Vulvsi do boda u 95. minutu!

22.09.2019

15:59

Mančester junajted je nastavio sa očajnim rezultatima ove sezone, pa su tako u okviru šestog kola Premijer lige poraženi od Vest Hema 2:0.

Još jedan kiks Junajteda

Tim Manuela Pelegrinija savladao ih je na domaćem terenu golovima Jarmolenka i Kresvela. Prvo je Andrej Jarmolenko poslao sjajan šut u ugao gola Davida De Hee na samom kraju prvog poluvremena.

Sve je bilo rešeno u 84. minutu kada je Aron Kresvel iz slobodnog udarca savladao golmana Junatjeda i ostavio ga bez reakcije.

Ovako je Vest Hem došao do četvrtog mesta na tabeli, dok je Mančester junajted sedmi.

U drugoj odigranoj utakmici Premijer lige Kristal Palas je ispustio pobedu protiv Vulverhemptona. Tim Luke Milivojeviča poveo je autogolom Leandera Dendonkera koji je došao posle šuta Džoela Varda. Kada je delovalo da je sve gotovo Dijego Žota je u 95. minutu izjednačio.