Šefild šokirao Everton, Barnli utišao razgoropađeni Norič

21.09.2019

16:08

Šefild junajted je napravio veliko iznenađenje pobedivši Everton 2:0 na “Gudison parku”.

Može li Šefild do opstanka?

Tako se nastavila loša serija rezultata tima Marka Silve koji nije iskoristio odličan raspored na startu nove sezone. Everton je u ovom meču imao samo jedan tri šuta u okvir gola, a Jeri Mina je tragičar jer je pogodio svoju mrežu.

Njegov autogol u 40, minutu je nagovestio poraz, a tačku na meč je stavio Lis Muse pogotkom u 79. minutu.

U duelu Barnlija i Noriča, “kanarinci” nisu uspeli da nastave dobru igru koja im je donela pobedu nad Mančester sitijem u prošlom kolu.

Sa dva gola Krisa Vuda Barnli je osigurao pobedu i tako se popeo na visoko peto mesto na tabeli Premijer lige.