Viljareal se "upisao" na domaćem terenu!

21.09.2019

13:42

Fudbaleri Viljareala su upisali prvu pobedu na domaćem terenu pošto su savladali Valjadolid rezultatom 2:0 u utakmici petog kola Primere.

Fudbaleri Viljareala

Na prvi gol se čekalo dugo, do 77. minuta kada je Santi Kazorla postigao pogodak iz penala, pošto je prethodno prekršaj napravljen nad Havijerom Ontiverosem.

Igrao se 89. minut kada je Samir Čukvueze odlično prošao po desnoj strani nekoliko igrača Valjadolida, a potom loptu dodao Ontiverosu, koji je glavom pogodio za konačnih 2:0.

Viljareal je prethodnom kolu slavio protiv Leganesa 3:0, a u pretprošlom je igrao egal sa Real Madridom 2:2 i za prvih pet kola je osvojio osam bodova zbog čega se nalazi pri vrhu tabele.