TSC prosuo bodove kući, Mladost slavila protiv Spartaka!

15.09.2019

19:31

Fudbaleri TSC-a i Mačve odigrali su nerešeno bez golova, u osmom kolu Linglong Superlige Srbije.

Fudbaleri TSC-a

Ovo je prvi put da novajlija u eliti ne pobedi uslovno rečeno kod kuće, pošto svoje mečeve kao domaćin igra u Senti.

Utakmica, baš kao što i rezultat pokazuje, nije bila preterano interesantna, a gosti će biti svakako zadovoljniji, pošto se nalaze na dnu tabele sa samo tri osvojena boda.

U Lučanima, u meču timova sa sredine tabele, Mladost je bila bolja od subotičkog Spartaka rezultatom 2:0.

Prednost domaćima u 38. minutu doneo je Vladimir Radivojević, da bi Eliomar u 51. postavio, ispostaviće se, konačnih 2:0.

Vredi spomenuti i drugi žuti karton Branimira Jočića u 54. minutu, koji je u mnogome olakšao posao igračima Mladosti da ovu utakmicu privedu kraju i dođu do nova tri boda.