Neško krenuo porazom: Rusi “skinuli” “orliće”, presudio crveni

06.09.2019

17:54

U21 reprezentacija Srbije poražena je na startu kvalfikacija za Evropsko prvenstvo 2021. godine od Rusije rezultatom 1:0.

Crveni za mladog Ilića je rešio meč

Jedini gol na meču postigao je Diveev na asistenciju Jevgenjeva u 20. minutu. Srbija je uspevala da parira na gostovanju i bila je potpuno ravnopravan protivnik, čak i posle drugog žutog kartona za centralnog vezistu našeg tima ivana Ilića.

Crveni karton se desio u 59. minutu tako da je naš tim više od pola sata igrao sa igračem manje.

Rusija je ovom pobedom stigla do drugog mesta grupe 5 kvalifikacija za Euro, pošto je pobedom od 4:0 nad Estonijom selekcija Bugarske došla na čelo tabele.

Naredni meč “orlići” igraju na domaćem terenu 10. septembra, a protivnik je selekcija Letonije.

Pobednici grupa se direktno plasiraju na Euro, dok drugoplasirani idu u baraž.