Srpska kolonija u Frankfurtu slavila posle preokreta!

01.09.2019

18:56

Ekipa Ajntrahta iz Frankfurta posle dosta muke uspela je da savlada Fortunu iz Dizeldordfa (2:1).

Filip Kostić

Gosti su bolje počeli, poveli su u  u 36. minutu meča golom Ruben Henginsa koji se snašao glavom u jako teškoj situaciiji, i tako doneo radost svojoj ekipi.

U drugo poluvremenu "orlovi" su uzeli situaciju svoje ruke, prvo je iskusno pojačanje tima iz Frankfurta Bas Dost zatresao mrežu na opšte oduševljenje navijača, i tako dokazao da je izdvojenih 7.500.000 evra za njega, dobro uložena investicija.

Do prednosti su domaćini došli golom Pasijense koji je šutom u donji levi ugao savladao protivničkog golmana i postavio konačan rezultat 2:1.

Naš as Filip Kostić proveo svih 90 minuta na terenu, dok je Dejan Joveljić odigrao prvo poluvreme meča, a Mijat Gaćinović je u igru ušao u 65. minuti.