Sitijeva rutina protiv Bornmuta: Dva gola Aguera za miran san "građana"!

25.08.2019

15:09

Fudbaleri Mančester sitija su rutinski sa 3:1 savladali Bornmut u trećem kolu Premijer lige.

RepublikaFoto: Tanjug
Dvostruki strelac protiv Bornmuta

"Građani" su praktično obezbedili trijumf u prvom poluvremenu, pošto su u 43. minutu imali prednost od dva gola.

Najpre je u 15. minutu Serhio Aguero iskoristio dodavanje Kevina de Brujnea, a David Silva je dva minuta pre kraja prvog dela utakmice asistira Rahimu Sterlingu za novi pogodak.

Domaći tim je meč učinio zanimljivim golom Harija Vilsona u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena.

Konačan rezultat je svojim drugim golom na meču postavio Serhio Aguero, u 64. minutu.

Siti je ponovo dominirao u posedu lopte uz 19 šuteva iz igre, od kojih je pet išlo u okvir gola.

Izabranici menadžera Pepa Gvardiole su ostvarili drugi trijumf u sezoni i zauzimaju drugu poziciju na tabeli.