(VIDEO) Fantastičan gol fudbalera Javora već sada u konkurenciji za gol sezone!

25.08.2019

09:31

Fudbaleri Javora i Napretka odigrali su 2:2 u utakmici šestog kola LingLong Superlige Srbije, a sigurno najlepši gol ove sezone postigao je fudbaler Ivanjičana.

RepublikaFoto: youtube.com/Superliga Srbija
Javor Ivanjica vs Napredak Kruševac

Postigao ga je Nikola Kuveljić, igrač domaćeg tima, koji je opalio projektil sa nekih 30-ak metara. Milošević je bio nemoćan, a verovato mu ni petorica golmana na liniji ne bi pomogla da zaustavi ovu bombu kraj Moravice.

Bio je to gol za Javorovih 2:1, ali su gosti preko Ivanovića u 80. stigli do boda.

Inače, meč je obeležio i mrak pred kraj prvog poluvremena, kada je nestalo struje i kada je usledio prekid od 10 minuta.

Pogledajte gol na 3:50 snimka: