Ljajić nastavlja gde je stao, asistencija, pa gol!

23.08.2019

21:52

Na otvaranju drugog kola turske Superlige fudbaleri Bešiktaša savladali su Geztepe rezultatom 3:0 i tako stigli do prve pobede u novoj sezoni.

Adema Ljajić

Nakon prilično bezidejne igre domaćin je ipak poveo u završnici prvog poluvremena, a gol je postigao Guven Jalčin.

Posle prednosti, Bešiktaš je mnogo rasterećenije zaigrao u nastavku i u 54. minutu duplirao prednost zahvaljujući golu Džanera Erkina.

Konačan rezultat pet minuta kasnije postavio je srpski reprezentativac Adem Ljajić.

Geztepe još uvek ne zna za trijum i bodove u novoj sezoni, a trenutno se nalazi na 17. poziciji na tabeli.