Crna serija gostiju u premijernom kolu Prve lige Srbije!

04.08.2019

21:50

Smederevo se posle nekoliko godina vratilo u drugoligaško društvo, ali start sezone biće za zaborav. "Oklopnici" su u Vranju vodili sa 1:0 posle prvih 45 minuta, da bi na kraju pognutih glava napustili teren. Za svega 14 minuta sredinom drugog dela domaći Dinamo postigao je tri gola i rešio pitanje pobednika.

RepublikaFoto: youtube.com/Prvaliga Srbija
Radnički Kragujevac - Radnički Pirot

I u preostala dva susreta domaćini su bili sigurni. Pogotovo Žarkovo, koje je protiv komšijske Budućnosti slavilo sa 4:0. Taj meč rešen je posle prvog poluvremena. Već tada zeleno-beli imali su tri gola viška...

U Kruševcu pala je Kolubara - 2:1. Trajal je vodio, Lazarevčani stigli do 1:1 u 59. minutu, da bi u 88. domaćin po drugi put zatresao mrežu Kolubare za prvemnac u novoj sezoni.

/Jue 5 - Hot 65/

Radnički 1923 - Radnički Pirot 3:0 (1:0)

20.00: Bačka - Kabel

U prvih sedam mečeva prve runde nijedna pobeda gostiju. I svega tri gola ekipa koje igraju van svog stadiona...