(VIDEO) Predsednik Ajntrahta na tribinama davao navijačima pare za pivo!

28.07.2019

14:45

Piter Fišer, predsednik Ajntrahta iz Frankfurta, oduševio je navijače tog tima tokom gostovanja Nemaca u Estoniji!

Navijači Ajntrahta

Frankfurt je nedavno savladao Floru rezultatom 2:1 golom Dejana Joveljića, a Fišer se proslavio na tribinama sjajnim gestom. Naime, on je u poluvremenu izvadio novčanicu od sto evra i podelio ih navijačima za pivo.

Ajntraht je na poluvremenu imao samo 1:1, da bi Joveljić u nastavku dobio šansu i za sedam minuta postigao svoj debitantski gol.

Revanš u Nemačkoj je na programu u četvrtak, mada će on sasvim sigurno biti samo formalnost.