(VIDEO) Crno-belo dete dominira: Prelep pogodak Vlahovića bacio u trans Italijane!

25.07.2019

07:32

Fudbaleri Fiorentine poraženi su protekle noći od Benfike rezultatom 2:1 u okviru Međunarodnog kupa šampiona. Jedini gol za italijanski klub postigao je bivši fudbaler Partizana Dušan Vlahović.

RepublikaFoto: Public/ Srđan Stevanovic
Dušan Vlahović

Bivši napadač Partizana se ozbiljno nameće! Na prošlom meču ga nije hteo gol i pored dobre igre. Sada je uspeo da zatrese mrežu rivala u 28. minutu i to preciznim udaracem sa distance.

On je u igri bio do 70. minuta, a pored njega nastupili su još i Aleksa Terzić kao i Nikola Milenković.

Vlahović je posle ovog gola dobio niz komplimenata i očekuje pravu šansu sledeće sezone.