17.07.2019

18:02

Srpski teniser Viktor Troicki poražen je u drugom kolu ATP turnira u Njuportu.

Viktor Troicki

Viktor Troicki poražen je u drugom kolu u Njuportu. Posle tri odigrana seta od Srbina je bolji bio sedmi nosilac na turniru Aleksander Bublik koji je slavio nakon preokreta 3:6, 6:3, 6:3.

Prvi set je Troicki rešio u svoju korist jednim brejkom koji je napravio u drugom gemu.

Na isti način Bublik je rešio drugi set, samo što je brejk viđen u osmom gemu, a Troicki je prvo spasio četiri brejk lopte, imao je i sam prilike da završi gem, ali je na kraju pretrpeo brejk nakon čega je Kazahstanac svojim servisom došao do izjednačenja.

U trećem setu je Bublik uz dva brejka poveo 4:1 da bi Troicki uspeo da vrati jedan brejk, ali ne i više od toga jer je u nastavku doživeo još jedan brejk za konačni poraz.