Srbin napravio podvig pred konačnu odluku: Mihina Bolonja srušila Napoli!

25.05.2019

21:21

Fudbaleri Bolonje savladali su Napoli rezultatom 3:2 u poslednjem kolu italijanske Serije A.

Siniša Mihajlović

Bolonja je potpuno šokirala Napoli na severu Italije, postigavši dva pogotka u prvih 45 minuta i time im stavili do znanja da su maksimalno ozbiljno ušli u ovaj duel.

Izabranici Siniše Mihajlovića su pred sam kraj prvog poluvremena preko Federika Santandera i Blerima Džemailija za svega dva minuta prave "blickrig" i donose Bolonji velikih 2:0.

Malo se Napoli sabrao u nastavku, delovalo je da će uspeti da preotmu vođstvo Bolonji, pošto su preko Gulama i Mertensa nakon otprilike pola sata fudbala uspeli da dođu do izjednačenja.

Međutim, ponovo je Bolonja blistala u završnici i ponovo je Federiko Santander postigao pogodak, samo što je ovaj u 88. minutu bio i poslednj i postavio je konačnih 3:2.