24.05.2019

15:05

Fudbaleri Ajntrahta i Volfsburga odigrali su prijateljsku utakmicu u Kini.

Luka Jović

Posle regularnih 90 minuta bilo je 3:3, a Volfsburg je kasnije odneo pobedu posle boljeg izvođenja jedanaesteraca.

Luka Jović je meč počeo sa klupe, ali je u završnici meča svojim golom doneo izjednačenje Ajntrahtu i tako uveo ovaj meč u penal seriju.

Bio je to pogodak za 2:3. Prethodno pogotke za Vukove postigli su Gerhart, Rečbekaj i Azui. Prednost Ajntrahtu doneo je Džetro Vilems, a Almami Ture i naš Jović golom u 80. minutu izborili penale.

Nažalost, Filip Kostić bio je jedan od onih koji nije pogodio sa bele tačke i tim iz Frankfurta je poražen sa 2:4.