"ORLIĆI" PREGAZILI JERMENIJU: Dovoljno prvo poluvreme za ubedljiv trijumf

01.09.2017

18:27

Kako je i očekivano, mlada reprezentacija Srbije zabeležila je pobedu na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo protiv Gibraltara 4:0.

RepublikaFoto: fss.rs
Odličan start kvalifikacija

Utakmica je igrana u Jagodini, na stadionu pod "Đurđevim Brdom", a sav posao "orlići" su završili u prvom poluvremenu, pa su u nastavku meča čekali poslednji zvižduk sudije.

Srbija je povela u 19. minutu, na asistenciju Luke Jovića strelac je bio Andrija Živković. U listu strelaca upisali su se još Danilo Pantić u 28. i 39.minutu, i Luka Jović sudijskoj nadoknadi.

Još dve prilike vredne pomena imali su izabranici Gorana Đorovića u drugom poluvremenu, ali Ivan Šaponjić i Andrija Živković nisu imali sreće da povećaju prednost Srbije.

U nastavku kvalifikacija četu Gorana Đorovića očekuju teži mečevi, prvo protiv Makedonije 6. oktobra a potom i Rusije 10. oktobra.

U grupi se još pored pomenutih selekcija nalazi i Jermenija.