Velika nula u Veroni!

19.05.2019

13:28

Ekipe Kijeva i Sampdorije su remizirale 0:0 u prvom nedeljnom meču u italijanskoj Seriji A u okviru 37. kola.

Kijevo se remijem oprostio od svojih navijača

Kijevo, koji je poslednji u Seriji A i sigurno ispada iz elite je došao do gola u 10. minutu koji je posle intevencije VAR poništen. Preko Depaolija i  Stepinskog je tim iz Verone još dva puta zapretio desetak minuta kasnije, da bi zatim u 40. minutu igrač Kijeva Federiko Barba isključen zbog faula koji nije delovao toliko oštro za crveni karton.

Fabio Kvaljarela je imao priliku posle toga ali je Sampdorija ostala bez gola. U drugom poluvremenu je jedino Kvaljarela imao priliku u 71. minutu, ali ni tada nije bilo pogotka.