PSŽ ne može nikoga da pobedi!

04.05.2019

17:09

Fudbaleri PSŽ–a po četvrti put ove sezone u Ligi 1 odigrali su nerešeno, ovoga puta protiv Nice na svom stadionu, kada je bilo 1:1.

Nejmar

Parižani su odavno obezbedili titulu u francuskom šampionatu, ali već duže vreme puštaju veoma loše partije. Oni u poslednjih pet mečeva Lige 1 imaju samo jedan trijumf, a pored toga doživelu su poraz i u finalu Kupa od Rena.

U 35. kolu francuskog šampionata Nica je uspela da odnese bod sa Parka Prinčeva. Gosti sa Azurne obale poveli su golom Ganaga u 46. minutu.

Nejmar je u 60. minutu bio precizan sa bele tačke i tako postavio konačan rezultat. Mogao je PSŽ i do totalnog preokreta, ali je Edinson Kavani u 90. minutu promašio penal.