Het-trik neverovatnog Benzeme, Real bolji od Bilbaa!

21.04.2019

16:10

Fudbaleri Real Madrida upisali su ubedljivu pobedu nad Atletik Bilbaom. Madriđani su slavili sa 3:0, a sva tri gola postigao je Karim Benzema.

RepublikaFoto: Tanjug
Nemilosrdno trese protivničke mreže... Karim Benzema

Francuz igra u životnoj formi, a to je je sada imao priliku da oseti i tim iz Baskije.  Sjajni napadač je nastavio neverovatnu seriju golova, pa je u poslednjih sedam mečeva čak 10 puta pronalazio put do mreže. Ujedno je stigao do prvog het-trika još od daleke 2015. godine.

Benzema je sva tri gola postigao u drugom poluvremenu. U 47. minutu doneo je prednost Realu, a zatim je u 76. i 90. još dva puta zatresao mrežu, pa je madridski velikan na kraju ubedljivo slavio.

Ovim trijumfom Zidanov tim ništa nije promenio osim što se učvrstio na trećem mestu. Sa druge strane ekipu Bilbaa čeka žestoka borba za plasman u Evropu.