Siti ponovo na čelu, "građani" servirali osvetu u 5. minutu!

20.04.2019

13:32

Fudbaleri Mančester Sitija savladali su Totenhem rezultatom 1:0 u prvoj utakmici 35. kola Premijer lige, a svojevrsnu osvetu su setvirali u 5. minutu, a do isteka 90 minuta nije bilo promene rezultata.

Fudbaleri Sitija

Junak trijumfa "građana" koji ih vraća na čelo tabele, bio je mladi reprezentativac Fil Foden, koji je postigao jedini gol na "Etihadu" u petom minutu utakmice.

Izabranici Pepa Gvardiole su se tako na neki način osvetili "pevcima" za eliminaciju u četvrtfinalu Lige šampiona. Dva tima su na istom mestu igrala pre tri dana, Siti je slavio 4:3, ali je londonski klub prošao dalje zbog većeg broja golova u gostima.

U drugom poluvremenu nije bilo ozbiljnijih pretnji na gol, igralo se mirnije,  ali požrtvovano, ali nijedna ekipa nije imala snage da stvori ozbiljniju priliku.