(VIDEO) Srbin blistao: Sergej doneo pobedu Laciju u 89. minutu

27.08.2017

21:04

Fudbaleri Lacija pobedili su u gostima ekipu Kjeva 2:1 u meču 2. kola italijanske Serije A.

Milinković-Savić nije na spisku selektora Srbije

Golove za goste dali su Imobile u 11. i Sergej Milinković-Savić u 89. Jedini strelac za domaći tim bio je Pukiareli u 34. minutu.

Milinković-Savić je odigrao ceo meč za Lacio, dok je Dušan Basta zamenjen u 80. minutu.

Ivan Radovanović odigrao je ceo meč za Kjevo.

Milan je na svom terenu sa 2:1 pobedio Kaljari. Strelci za Milan bili su Patrik Kurtone u 10. minutu i Suso u 70, dok je jedini gol za goste postigao Žoao Pedro u 56.

Napoli je pogocima Pjotra Zjelinskog u 56, Drisa Mertensa u 61. i Marka Roga u 87. minutu savladao Atalantu 3:1. Gol za Atalantu postigao je Brajan Kristante u 16. minutu.

Sampdorija je sa 2:1 pobedila Fjorentinu. Novajlija u Seriji, Spal, u samom finišu utakmice došao je do pobede od 3:2 protv Udinezea, dok su Krotone i Verona igrali nerešeno bez golova.

Ranije večeras Torino je sa 3:0 pobedio Sasuolo.