(VIDEO) Niko ne može da zaustavi Matića: Murinjov Junajted srušio i Lester!

26.08.2017

19:01

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na "Old trafordu" ekipu Lestera 2:0 u meču 3. kola engleske Premijer lige.

Fudbaleri Junajteda slave sa navijačima

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a ekipa Žozea Murinja je do treće pobede u Premijer ligi stigli pogocima Rašforda i Felainija.

Rašford je zatresao mrežu gostiju u 70. minutu posle asistencije Henriha Mhitarijana. Konačan rezultat postavio je Felaini u 82. minutu na ubačenu loptu Džesa Lingarda.

Pre toga, u 53. minutu, Junajted je mogao da povede, ali je golman Lestera Kasper Šmajhel odbranio penal koji je šutirao Romelu Lukaku. Belgijanac je promašio dva od poslednja tri penala, a Šmajhel je odbranio tri od poslednjih pet penala u svim takmičenjima za Lester.

Srpski reprezentativac Nemanja Matić odigrao je ceo meč za "crvene đavole".

Junajted je prvi na tabeli Premijer lige sad evet bodov a uz gol razliku 10:0. Lester je 16. sa tri boda.