(VIDEO) Srbin oduševio navijače Njukasla: Mitrović zakucao Vest Hem!

26.08.2017

16:17

Fudbaleri Njukasla pobedili su na svom terenu ekipu Vest Hema 3:0 u meču 3. kola Premijer lige.

Mitrović je ponovo oduševio navijače Njukasla

Ovo je bila prva pobeda ekipe Njukasla ove sezone u Premijer ligi. Njukasl je do vođstva stigao u 36. minutu golom Hoselua, a na 2:0 povisio je Klark u 72. minutu. Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović ušao je u igru u 72. minutu, a u 86. je zatresao mrežu "čekićara".

Mitrović je postigao prvi gol ove sezone u dresu "svraka". On je po završetku utakmice uz ovacije i pesmu koju su mu posvetili navijači Njukasla napustio teren.

Svonsi je pobedio Kristal Palas 2:0. Luka Milivojević odigrao je 58. minuta za Palas. Strelci su bili Tami Abraham u 44. i Džordan Ajev u 48. minutu.

Hadersfild i Sautempton su igrali bez golova, kao i Votford i Brajton. Srpski fudbaler Dušan Tadić na terenu je proveo 74. minuta u dresu Sautemptona.