Mačva namučila Zvezdu: Tri boda ostaju na "Marakani"

30.03.2019

20:15

Fudbaleri Crvene zvezde dočekali su Mačvu u 28. kolu Superlige Srbije na stadionu Rajko Mitić u Beogradu i savladali su ih rezultatom 2:1

RepublikaFoto: starsport
FK Crvena zvezda

Ekipa Vladana Milojevića imala je problema u realizaciji protiv inspirisanih gostiju. Nikako nisu uspeli da zamišljene ideje pretvore u delo, ali je on najbitnije tu - pobeda i tri boda.

Poveli su gosti u 17. minutu kada je Petar Gigić doneo veliku radost gostima. Znali su gosti da neće moći često da prete šampionu, ali su ih propisno namučili na ovom meču. Pokušavali su da kazne svaku nepažnu Zvezdine odbrane, ali su Šapčani kapitulirali u 37. minutu kada je Ričmond Boaći doneo izjednačenje.

Pobednik je rešen tek u 75. minutu kada je nakon faula nad Boaćijem u šesnaestercu gostiju sudija svirao jedaesterac, a najstrožu kaznu iskoristio El fardu Ben.

Navijači crveno-belih napravili su pravu feštu na "Marakani", a uz pobedu ona je upotpunjena.