Srpski Ajntraht bez municije protiv Intera - Remi u Frankfurtu: Živković i Benfika poraženi u Zagrebu

07.03.2019

19:49 >> 20:04

Počela je osmina finala Lige Evrope, a utakmica koji je najviše interesovao ljubitelje fudbala u našoj zemlji, Ajntraht - Inter završena je 0:0. Dinamo je u Zagrebu slavio protiv Benfike 1:0, dok je Ren savladao Arsenal 3:1.

Detalj sa utakmice

Sva trojica Srba su se od prvog minuta suprotstavili Interu, međutim u ovom meču nisu uspeli da nose nemački tim do pobede. Ono što je zanimljivo jeste da je Hrvat iz redova Intera, Brozović, u 22. minutu promašio penal.

Andrija Živković je od 70. minuta kročio na teren u Zagrebu, ali nije uspeo da pomogne Benfiki da sa "Maksimira" odu neporaženi. Jedini strelac na ovom meču bio je Petković sa penala u 38. minutu susreta.

FK Zenit

Najšokantniji rezultat je ubedljiv poraz Arsenala u Francuskoj. Ivobi je u 4.minutu pogodio mrežu Rena, ali u 41. minutu gosti ostaju sa igračem manje, pošto je Sokratis dobio drugi žuti karton. Borigo je do kraja prvog poluvremena poravnao rezultat na 1:1.

Monreal pogađa auto gol u 65. minutu meča za preokret, da bi konačnih 3:1 postavio Sar.

Branislav Ivanovi je sa kapitenskom trakom igrao ceo meč u porazu Zenita od Viljareala 1:3.

Sevilja i Slavija Prag su odigrali najefikasniji meč, u kom nije bilo pobednika - 2:2