Petarda u Menhengladbahu!

Autor: Republika

02.03.2019

21:32

Ekipa Bajern Minhena je pobedila rezultatom 5:1 ekipu Borusije iz Menhengladbaha, i tako se poravnala sa ekipom Borusije iz Dortmunda na tabeli, koja drži peto mesto samo zbog gol razlike!

Fudbaleri Bajerna

Gosti su poveli već u drugom minutu, kada je Martinez posle kornera glavom pogodio mrežu domaćina, u 11. minutu već je bilo 2:0, tada je povratnik u tim, Tomas Miler, iz dva puta uspeo da savlada Zomera. Domaći su uspeli do poluvremena da se vrate u meč, a gol je delo kapitena Larsa Štindla.

Međutim, samo što je počeo nastavak Levandovski je spretno postigao treći gol za goste i već tada se nazirao ishod ovog meča. Do kraja utakmice pogađali su i Serž Gnabri u 75. odnosno Levandovski, sa bele tačke, u poslednjem minutu, čime je stigao do svog 15. gola u prvenstvu i na vrhu liste strelaca izjednačio sa našim Lukom Jovićem.