Milenkovićeva Fjorentina nemilosrdna!

17.02.2019

15:09

Fudbaleri Fjorentine pobedili su u gostima Spal sa 4:1, u utakmici 24. kola Serije A.

Nikola Milenković

Domaćin je poveo u 36. minutu golom Petanje, ali to kao da je samo razljutilo goste iz Firence koji su do poluvremena, tačnije u 44. minutu poravnali rezultat na 1:1 golom Fernandeza.

U drugom poluvremenu "ljubičasti" su dodali gas, ali pobedu su obezbedili tek u poslednjih desetak minuta utakmice i to nakon što je domaćinu poništen gol uz pomoć VAR-a, pa dosuđen kazneni udarac za goste. Fjorentina je povela golom Veritua u 79. minutu, na 3:1 je povisio Simeone, a Žerson je u 88. minutu zaključio utakmicu.

Nikola Milenković, reprezentativac Srbije, odigrao je svih 90 minuta, a u 55. je dobio žuti karton.

Ovom pobedom "Viola" je nastavila borbu za mesto koje vodi u evrokupove.