PROBLEM ZA LACIO: Povredio se Srbin!
Lacio je u najvažnijem delu sezone izgubio Sergeja Milinkovića Savića na najmanje tri nedelje. Srpski fudbaler je istegao mišić i u najboljem slučaju će na raspolaganju Simoneu Inzagiju biti za derbi protiv Rome na programu početkom marta.
Foto: www.profimedia.rsPovreda Milinković Savića je veliki peh za Lacio. Vezni igrač ove sezone ne trese mreže kao prethodne, ali je postao ključni igrač za ravnotežu Lacija i kolos srednjeg reda. Štaviše, po Inzagijevim rečima, Sergej je jedini igrač za koga nema alternativu.
Dodatni problem je što medicinski staf i igrač ne smeju da forsiraju povratak. jer se u slučaju obnove povrede rizikuje pauza od dva meseca.
Podsetimo, Lacio će bez Sergeja morati da odigra oba meča Lige Evrope protiv Sevilje, prvu utakmicu polufinala Kupa Italije sa Milanom i meč protiv Đenove u šampionatu. Mala sreća u nesreći je odlaganje utakmice sa Udinezea zbog zauzetosti Olimpijskog stadiona za ragbi meč turnira Šest nacija Italija - Irska.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.

Komentari (0)