LALE OBORILE JAVOR: Malbašić doneo pobedu Vojvodini u Ivanjici

19.08.2017

20:31 >> 20:28

Fudbaleri Vojvodine pobedili su Javor u Ivanjici sa 1:0, u šestom kolu Super lige.

RepublikaFoto: Tanjug
Malbašić je bio jedini strelac gola u Ivanjici

Strelac je bio Filip Malbašić u 70. minutu. Vojvodina je ostvarila petu pobedu i sada ima 12 bodova, koliko i vodeća Crvena zvezda, koja ima utakmicu manje.

Javor je 14. na tabeli srpskog prvenstva sa četiri boda.

Utakmice između Spartaka i Voždovca u Subotici i Čukaričkog i Radničkog na Banovom brdu završene su bez golova.

Fudbaleri Bačke pobedili su na svom terenu Mladost sa 1:0. Jedini strelac na meču bio je Lazović u 78. minutu. Bačka je tako ostvarila prvu pobedu u novoj sezoni.

Rad je ostvario drugu pobedu u prvenstvu, pošto je savladao Mačvu u Šapcu sa 2:1. Strelci za Rad bili su Nenad Lukić u četvrtom i Vladimir Volkov u 15. minutu, dok je gol za Mačvu u nadoknadi poluvremena iz penala postigao Bojan Matić. Rad je osmi na tabeli sa sedam bodova, jednim više od Mačve, koja je na 10. mestu.

Radnik i Zemun igraće u nedelju od 20.00 sati, dok su odloženi mečevi Borac - Crvena zvezda i Partizan - Napredak.