NERVOZA I NULA PROTIV RUSA: Mreže mirovale, "sevali" crveni kartoni!

06.02.2019

15:53

Fudbaleri Partizana odigrali su 0:0 u četvrtom pripremnom meču u Turskoj. Crno-beli su remizirali sa ruskim superligašem Krila Sovjetovim.

Fudbaleri Partizana

Partizan je u prvom poluvremenu najbolju priliku stvorio preko Zorana Tošića, ali je golman ekipe Miodraga Božovića dobro intervenisao, dok je ruski sastav u jednoj akciji imao dve dobre prilike iz kojih nije uspeo da postigne gol.

U nastavku meča slična situacija. Bez mnogo prilika ali zato dva isključenja za fudbalere Partizana. Najpre je mladi Zlatan Šehović pocrveneo posle druge javne opomene, a u samoj završnici i iskusni Miroslav Vulićević je morao van terena zbog drugog žutog kartona.

Ekipa Zorana Mirkovća u petak će odigrati poslednju kontrolnu utakmicu u Antaliji, a rival će joj biti Mladost iz Doboja.