SITI SAVLADAO ARSENAL: Aguero imao više "municije" od "tobdžija"

03.02.2019

18:22

Furiozno je počeo derbi 25. kola Premijer lige, Mančester siti - Arsenal, s obzirom da je Aguero za manje od 50 sekundi pogodio mrežu. Do kraja meča videli smo još tri gola, a to je bilo dovoljno za 3:1, za ekipu Pepa Gvardiole.

FK Mančester siti

Do desetog minuta ekipa Unaija Emerija je izjednačila, a strelac je bio Košjelni posle kornera koji je izveo Monreal.

Savršen početak meča, i savršen kraj prvog poluvremena za ekipu Pepa Gvardiole. U 44. minutu meča prednost "građanima" vraća Aguero, koji je do kraja meča zaokružio het-trik, u 61. minutu.

Siti u narednom kolu očekuje još jedan derbi, i to sa Čelsijem, 10. februara od 17 časova. Arsenal, dan ranije od 16 časova gostuje Hadersvildu.